özel alan
Hakkımızda

Marmariscicekmarket.com marmariste kaliteli dekoratif vazolarıyla ve en taze çiçekleriyle ekonomik yoldan ONLİNE  çiçek göndermeyi sağlamak için nisan 2017 yılında kurulmuştur. 

Her gün aynı gün teslimat gerçekleştiren marmariscicekmarket.com, Marmariste sizlere hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir. 

Siparişiniz bize ulaştıktan sonra gönderim bölgesine en yakın dağıtım kanallarımız tarafından belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda sizleri siparişinizin her aşamasında e-mail ve sms ile bilgilendirip uçtan uca operasyonumuzu titizlikle takip etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmayı amaçlayan marmariscicekmarket.com, etkileyici taze çiçek aranjmanlarının yanında dekoratif ve şık el yapımı yeni vazolarıyla da fark yaratmayı amaçlıyor. 


Usta eli değmiş çiçek aranjmanları ile müşterilerine etkileyici sunumlarla ulaştırmayı amaçlayan marmariscicekmarket.com ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık bir tık uzağınızda..


marmaris çiçek market el buketi veya çiçek sepeti türü ne olursa olsun, çiçek göndermek isteyenler için birbirinden farklı türdeki çiçeği her bütçe ve zevke göre hazırladığımız buketler, aranjmanlarla sunuyoruz. Sizi hem de sevdiklerinizi düşünen online  Çiçekçi Sitesi burada,  çiçek siparişi vermek için mevsiminde yetişen en taze çiçekler ve bu çiçeklerin göz alıcı birliktelerini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Çiçek Siparişi Marmarisin seçili bölgelerine çiçek göndererek sizleri ve çiçeği alacak olan kişiyi de mutlu etmektir.